Nejčastěji natáčíme při nahrávání písní přímo ve studiu a nebo je možné u nás natočit pouze videoklip k Vaší již hotové písni. Nenatáčíme pouze ve studiu. Je možné celé kamerové vybavení přenést i do externího prostředí, které si sami zvolíte nebo Vám je dle požadavků vybereme my. Připravíme scénář, poradíme s vhodným image či scenérií. Též Vám při natáčení vytvoříme několik fotografií pro Vaši prezentaci. Můžeme Vám vše zařídit a Vy se jen dostavit na den natáčení :-)
Doporučujeme před natáčením zvolit image a vzít si s sebou oblečení, kterým se chcete prezentovat. Též je potřeba si vzít i líčení na obličej a podobné vhodné přípravky popřípadě kamaráda/kamarádku pro asistenci či podporu. :-)
Studio muzikanty PRO Studio muzikanty PRO
web by Jiří Hanzlík 2016
          Základní cena natáčení na kameru je v ceně pronájmu studia při nahrávání Vašich písní. Jednoduchý videoklip (dokument) jedné skladby stojí 1.900,- za videoklip cca 2:30 - 3:30min písně v prostorech studia (Interiér). “Natáčení obrazu probíhá při nahrávání Vašeho výkonu v nahrávacím studiu vč. střihu, synchronizace a finalizace obrazu.” Standardní cena natáčení videoklipu Práce kamaremana 300,- Kč/hodina + 4Kč/km za dopravu vč. techniky  + doba strávená nad pracemi a orientační cenový výsledek vidíte viz níže. (více telefonicky či emailem). Orientační cena za videoklip jedné skladby je 9.000,-  (Interiér, Exteriér) vč. kamerové, světelné a audiotechniky. “Natáčení probíhá mimo nahrávací studio buď ve Vámi zvolených prostorech či v námi navržených. Náročnost natáčení videoklipu je rozloženo do cca 5 dnů. První část obhlídka prostor, příprava scénáře, kamerové zkoušky (exteriér) Druhá část samotné natáčení (exteriér)  Třetí část probíhá výběr a střih natočeného materiálu (studio) Čtvrtá část probíhá promítání výsledných scén a finalizace ve spolupráci s klientem (studio) náročnost v hodinách celkem cca  30 - 40 hod Orientační cena za videoklip dvou skladeb je 16.000,- (Interiér, Exteriér) vč. kamerové, světelné a audiotechniky. V případě natáčení více klipů cena dohodou. “Natáčení probíhá mimo nahrávací studio buď ve Vámi zvolených prostorech či v námi navržených. Náročnost natáčení videoklipu je rozloženo do cca  7 dnů. První den probíhá obhlídka prostor, příprava scénáře, kamerové zkoušky (exteriér). Druhý den probíhá samotné natáčení (exteriér). Třetí den probíhá výběr a střih natočeného materiálu (studio). Čtvrtý den probíhá promítání výsledných scén a finalizace ve spolupráci s klientem (studio). náročnost v hodinách celkem cca  50 - 60 hod Nadstandardní cena natáčení profesionálního videoklipu Jen pro představu: standardní cena za hodinu kameramana 300,- a režiséra 300,- = 600,- Kč za hodinu včetně použité techniky X (krát) doba strávená nad pracemi a orientační výsledek vidíte viz níže. Cena dopravy je 4,-Kč za km.
Cena
Nabízíme k Vašim písním                                               který pro Vás natočíme a sestřiháme.
Úvod Kredit členů studia Naše služby Videoklip Ceny Foto Kontakt Konkurz
Nahrávací studio pro všechny, co mají rádi hudbu nebo jen potřebují naše služby.
Videoklip 734 83 11 37 videoklip,
Cena je na vzájemné dohodě ke spokojenosti obou stran.
Počítadlo.cz
Google+ StudioPromuzikanty Cz

Vytvořte si vlastní štítek