Recording, mixing, mastering, remixing, promotion, konzultace a pomoc při potížích,
výuka prací v nahrávacím studiu, autorská tvorba hudby na zakázku (pop hit, dance hit, rock hit, hudba k filmovému dokumentu, hudba k celovečernímu filmu, hudba pro cvičitelky fitness, relaxační hudba do kadeřnictví, beauty studia, masážní studia apod, hudební podkres k internetovým stránkám, hudba do reklamy, zvonění do telefonu, hudební sety do restaurantů, hotelů), aranž hudby klienta, kompletní poradenství pro talenty, kteří chtějí mít v showbusinesu úspěch.
Nabízíme od standardních služeb studia, jakými jsou například záznam, střih, mix, mastering, oprava  nahrávek a také digitalizace záznamu. Naše služby jsou kvalitní a velmi rychlé, prověřené nejen u nás v ČR,  ale i v zahraničí. Pokud chcete realizovat cokoliv týkající se hudby a její produkce pište, telefonujte, řekněte, co potřebujete a my Vám řekneme, co je možné a jak je to finančně nákladné. Doporučujeme osobní setkání, kde si vše lépe vysvětlíme a předvedeme. 
Studio muzikanty PRO Studio muzikanty PRO
web by Jiří Hanzlík 2016
                                                     Nabízíme možný pronájem celého nahrávacího studia do Vaší režie.  Například stačí, když sI přinesete svůj počítač a připojíte se k zařízení Audio OUT/IN nebo Fireportem či USB.Po krátkém zaškolení je možné pracovat i na našem MAC PRO. Mix, střih, natáčení a jiné možnosti, které Vás napadnou a to vše máte ve vlastních rukách. Nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem. Více informací naleznete na našich stránkách a nebo emailem. Ideální pro kapely, které mají natočené své stopy a chtějí si je například samy smíchat v profesionálních prostorech. Ideální pro zvukaře, kteří mají rozpracované projekty a chybí jim akustická místnost s profi poslechem. Ideální pro pro elektro projekty, kdy je třeba natočit zpěvy či jiný hudební nástroj a následně udělat mix. Ideální pro málé kapely a sbory k natočení svých skladeb. a jiné možnosti realizace Vašich potřeb. Vyhrazujeme si klienta odmítnout v případě, že nebude technicky a prostorově možné vyhovět jeho požadavkům.
NOVINKA Úvod Kredit členů studia Naše služby Videoklip Ceny Foto Kontakt Konkurz
Nahrávací studio pro všechny, co mají rádi hudbu nebo jen potřebují naše služby.
Naše služby 734 83 11 37 Naše služby
Počítadlo.cz
Google+ StudioPromuzikanty Cz

Vytvořte si vlastní štítek